Hakkımızda

Teknoofis Otomasyon Limited Şirketi 2003 yılında Sayın Genel Müdürümüz Mehmet Çakır ve uzman kadrosu ile birlikte sektöre adım atmıştır.

 

Döküman yönetiminde Ricoh Ankara Bölge Bayisi olarak başladığımız yolculuğumuza; 2017 yılında Brother Ankara Bölge Bayiliği, 2019 yılında Xerox Ankara Bölge Bayiliğini alarak sektöründe lider olan markaların en büyük iş ortakları arasında yerini alarak istikrarlı büyüme politikamız ile ticari hayatımıza devam etmekteyiz.

Sizler sayesinde işinde uzman ekibimizle birlikte renkli ve siyah beyaz fotokopi makinaları, yazıcı, tarayıcı, fax ve çok fonksiyonlu cihazlar ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.


Vizyonumuz
Gelişmiş teknolojik ürün yelpazemiz, kaliteli teknik servisimiz ile bayilerimizin ve müşterilerimizin doküman yönetimini optimum düzeyde gerçekleştirmeleri için gerekli katkıyı sağlamaktır.

Misyonumuz
Deneyimli ve özverili çalışanlarımız ile Bayilerimize ve müşterilerimize yönelik en iyi cihaz ve program desteği sunmak, cihazların etkili kullanımı hakkında bilgilendirmek, şirketimiz ve bayilerimiz arasındaki iş akışını maksimum derecede geliştirerek maliyet azaltıcı çözümleri belirleyip uygulamaktır.

Değerlerimiz


Doğruluk 
Ekibimiz ile her zaman dürüstlüğü, yasalara uygunluğu ve şeffaflığı ön planda tutarız. 


Müşteri Odaklılık
Müşterilerimize değer vermek, ihtiyaçlarını tespit etmek ve istikrarla karşılık vermek.
 

Proaktif Olmak 
Sorunlar ortaya çıkmadan, nedenlerini tespit edip, gerekli önlemleri alırız .

xerox yazıcı ve fotokopi

İletişim için arayınız 0312 428 48 04

XEROX ANKARA YETKİLİ BAYİİ

whatsapp.png
  • Instagram
Teknoofis Xerox Ankara Yetkili Servisi

xerox ankara yetkili bayii

© 2018 Xerox Corporation. Tüm hakları saklıdır. Xerox® ve Xerox and Design® Xerox Corporation'ın Amerika ve/veya diğer ülkelerde tescilli markalarıdır.

xerox ankara yetkili bayii

ankara xerox

xerox yazıcı ve fotokopi